/ xx
x

Club

Ławka miejska Extery typu Club jest prosta, a zarazem bardzo funkcjonalna. Geometria ławki podkreśla jej uniwersalny charakter. Model ten znajduje zastosowanie w różnych miejscach, począwszy od klubów sportowych, poprzez parki, aż po obszary o typie zwartej zabudowy miejskiej. Sposób montażu umożliwia wyznaczenie dowolnej wysokości siedziska, co znacznie podnosi funkcjonalność tego modelu zwiększając jego dostępność oraz sprawia, że ławka CLUB może być przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Użyte w konstrukcji specjalnie zaimpregnowane drewno modrzewiowe oraz ocynkowana i pomalowana proszkowo stal powodują, że model ten idealnie współgra z każdym otoczeniem. Ławka CLUB występuje w kilku wersjach, które różnicuje typ oparcia oraz liczba nóg.

tabela wymiarów

club

Galeria Club

Formularz kontaktowy

W celu złożenia zamówienia lub zadania pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie pola są wymagane.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).