/ xx
x

NOVE

Skośne powierzchnie i konstrukcyjne kontrasty nadają naszemu koszu Nove bardzo współczesny, dynamiczny wygląd. Ten wyróżniający się, dopracowany w każdym szczególe projekt, mimo solidnej, stalowej konstrukcji, pozostaje skromny i uniwersalny, przez co świetnie odnajduje się w każdym otoczeniu, zarówno w parku, jak i w centrum miasta. Specjalnie zaprojektowana, skośna pokrywa stanowi skuteczną barierę przed deszczem i wiatrem. Śmieci, pozostając w odizolowaniu od czynników atmosferycznych, nie namakają i nie rozsypują się po okolicy. Ten sprytny daszek ma jeszcze jedną, wielką zaletę: zapobiega pozostawianiu odpadków na górze kosza. Nove zamykany jest od przodu, przez co jego obsługa jest niezwykle prosta i szybka. Jednym ruchem można opróżnić zarówno kosz, jak i wbudowaną popielnicę. Gospodarka odpadami nie była jeszcze nigdy tak prosta!

Urządzenie wykonane z 6 mm stalowej blachy ocynkowanej, wykończonej malowaniem proszkowym.
Kosz występuje w wersji z wewnętrznym wsadem wykonanym ze stali ocynkowanej lub w wersji obniżającej koszt urządzenia – ze stelażem na plastykowy worek bez kosza wewnętrznego. Rozwiązanie ze swobodnym workiem wewnątrz urządzenia jest bardzo praktyczne, znacznie ułatwia opróżnianie kosza, podnosi higienę oraz zmniejsza nakłady na dezynfekcję.
Kosz typu Nove, opcjonalnie jako wolnostojący dociążony blokiem betonowym bez potrzeby przytwierdzania w podłożu oraz bez betonowego obciążnika z możliwością montażu w podłożu za pomocą śrub lub kotwy można indywidualnie dopasować.

tabela wymiarów

nove

Produkt Oznaczenie POJEMNOŚĆ A B C
NOVE NOV100 100L 550 1070 840
NOVC100 100L 550 1070 840

Formularz kontaktowy

W celu złożenia zamówienia lub zadania pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie pola są wymagane.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).