Home > O nas

O nas

 

 

AUCH EXTERY podobnie PSI Pakiet to uznane marki firmy AUCH Studio, w ramach których oferujemy różnorodne meble miejskie o niepowtarzalnym designie i funkcjonalnościach. Ponieważ cenimy dobry gust i subtelną estetykę, naturalnym jest, że szczególną wagę przywiązujemy do atrakcyjnej formy proponowanych przez nas mebli miejskich. Z tego powodu stale nawiązujemy kontakty z renomowanymi producentami elementów małej architektury miejskiej z całej Europy, a nasze produkty wytwarzane są w oparciu o nowoczesne technologie oraz przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dzięki naszej kreatywności i współpracy z najlepszymi w branży. Nasi Klienci od wielu lat cieszą się nieszablonowymi projektami i wysokiej jakości wykonaniem szerokiej gamy koszów, ławek parkowych, słupków i blokad ulicznych, stojaków rowerowych oraz koszy i dystrybutorów worków na psie odchody.

W branży małej architektury działamy od 2006 roku, nasza marka PSI Pakiet rozpoznawana jest w całej Polsce po przez kosze na psie odchody rozstawione w całym kraju oraz ekologicznym biodegradowalnym woreczkom na psie kupy. Jesteśmy miłośnikami psów ale również zależy nam na higienie i czystości na skwerach, trawnikach, parkach i placach zabaw dla dzieci. Dlatego jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję koszy i woreczków na psie odchody i w tej dziedzinie jesteśmy liderem na polskim rynku, mimo pojawiających się wielu naśladowców, którzy próbują podrabiać nasze wzory oszczędzając na materiałach  i zabezpieczeniach antykorozyjnych z ocynku i wysokiej klasy lakierze piecowym. Wspieramy wiele pozytywnych inicjatyw społecznych i ekologicznych w polskich miastach i placówkach oświatowych, promując pozytywne zachowania i ekologiczne produkty, takie jak woreczki biodegradowalne na psie odchody.

Marka Extery to między innymi, renomowane meble miejskie europejskiego producenta mebli z Estonii. AUCH Studio jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów tej marki w Polsce, a dzięki wieloletniej współpracy z marką Extery posiadamy szeroką ofertę małej architektury miejskiej produkowanej przez naszych estońskich partnerów.

Zapraszamy Państwa także na nasze strony internetowe:
www.auch.pl
www.psipakiet.pl 

 

Zobacz również: pozycjonowanie stron wrocław