Home > O nas

O nas

 

 

PSI PAKIET i EXTERY to uznane marki firmy AUCH Studio, w ramach których oferujemy różnorodne meble miejskie o niepowtarzalnym designie i funkcjonalnościach. Ponieważ cenimy dobry gust i subtelną estetykę, naturalnym jest, że szczególną wagę przywiązujemy do atrakcyjnej formy proponowanych przez nas mebli miejskich. Z tego powodu stale nawiązujemy kontakty z renomowanymi producentami elementów małej architektury miejskiej z całej Europy, a nasze produkty wytwarzane są w oparciu o nowoczesne technologie oraz przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dzięki naszej kreatywności i współpracy z najlepszymi w branży – Frog, Extery, Krüger, Bio Bag, Plant nasi Klienci od wielu lat cieszą się nieszablonowymi projektami i wysokiej jakości wykonaniem szerokiej gamy koszów, ławek parkowych, słupków ulicznych, stojaków rowerowych, czy stacji na psie nieczystości.

PSI Pakiet to autorska marka AUCH Studio stworzona przez nas w 1998 roku. Kochamy swoje, a w zasadzie wszystkie psy, ale również kochamy czystość i estetykę. Dlatego jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję opatentowanych psich stacji i worków, dzięki którym rozwiązujemy problemy psich odchodów wielu miast i dzięki temu do tej pory jesteśmy liderem na polskim rynku. PSI Pakiet angażuje się w sprawy dotyczące higieny i wyglądu otoczenia nie tylko poprzez sprzedaż przydatnych w tym celu produktów, ale także poprzez wsparcie wielu pozytywnych inicjatyw społecznych i ekologicznych w polskich miastach i placówkach oświatowych, promując pozytywne zachowania społeczne.

Marka Extery to renomowane meble miejskie europejskiego producenta mebli z Estonii. AUCH Studio jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów tej marki w Polsce, a dzięki wieloletniej współpracy z marką Extery posiadamy szeroką ofertę małej architektury miejskiej produkowanej przez naszych estońskich partnerów.

Zapraszamy Państwa także na nasze strony internetowe:
www.auch.pl
www.psipakiet.pl 


Zobacz również: pozycjonowanie stron wrocław