/ xx
x

Quantum

Ławka miejska Extery typu Quantum to ławka pufa – podświetlana. Wykonana jest z 10-milimetrowego tworzywa sztucznego – polietylenu, nadającego się do recyklingu. Ciekawa forma nawiązuje do paczek, które niedbale poustawiane tworzą imponującą kompozycję. Model ten charakteryzuje się nowoczesną i lekką formą, a cena ławki niezwykle zachęca do kupna.

Nocny efekt podświetlenia ujawnia prawdziwe wizualne oblicze tej nietypowej ławki. Dlatego doskonale sprawdza się ona w miejscach często uczęszczanych: deptakach, skwerach i przy galeriach handlowych. Konstrukcja jest całkowicie bezpieczna i odporna na warunki atmosferyczne, promienie UV oraz deformacje. Ławka wykonana została z materiału kwasoodpornego i nie wymaga specjalnej obsługi. Zakres temperaturowy ławki Quantum, który mieści się w przedziale od -30 do +80 stopni Celsjusza, podkreśla szeroki wachlarz zastosowania tego modelu.

Tabela wymiarów

quantum

Formularz kontaktowy

W celu złożenia zamówienia lub zadania pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie pola są wymagane.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).