Home > Stojaki rowerowe > Stojak Vee
/ xx
x

Stojak Vee

Stojak Vee – Rower kojarzy się z niezależnością, ekologią, z własnym stylem. Taki sam jest nowy stojak rowerowy Vee. Ciekawa gama kolorów oraz oryginalne wzornictwo pozwala mu zaistnieć w każdej  przestrzeni, w której pojawiają się stojaki rowerowe, urozmaicając ją swoim nowoczesnym designem. Wykonane z galwanizowanej stali, malowane proszkowo stojaki na rowery Vee  są perfekcyjnie uniwersalne i jednocześnie doskonałe w swojej prostocie. Prawie takie jak rower…

Stojak przystosowany został do zapięcia dwóch rowerów przeciwstawnie. Vee występuje także w wersji pokrytej specjalną substancją – ELASTOMER, która doskonale zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi, stanowi jednocześnie zabezpieczenie dla lakieru roweru przy nagłym kontakcie ze stojakiem. ELASTOMER, substancja gumowo – poliuretanowa wykorzystywana powszechnie do ochrony powierzchni intensywnie wykorzystywanych w trudnych warunkach technicznych tj. pokłady łodzi, przyczepy samochodowe itp. Jest bardzo trwałą i łatwą w użytkowaniu strukturą odporną na wszelkie czynniki, począwszy od chemicznych po fizyczne – związane z użytkowaniem.

Pokrycie elastomerem mebli miejskich stanowi doskonałą ochronę przed korozją, graffiti, urazami mechanicznymi przez co znacznie przedłuża czas ich użyteczności.

Formularz kontaktowy

W celu złożenia zamówienia lub zadania pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie pola są wymagane.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).