Home > Stacje na psie nieczystości > Pojemniki i kosze na psie odchody – Typ 01
/ xx
x

Pojemniki i kosze na psie odchody – Typ 01

Porządek w przestrzeni miejskiej powinien być troską wszystkich. Szczególna odpowiedzialność spoczywa na właścicielach psów, którzy wyprowadzają swoich ulubieńców na spacery. Pozostawienie psich odchodów na chodniku czy trawniku może być karane mandatem, dlatego coraz popularniejsze stają się kosze na psie odchody. Kosze „Psi Pakiet” to bardzo funkcjonalne stacje, składające się z dwu części – pierwsza to wygodny dystrybutor ekologicznych worków na psie kupy, natomiast druga to kosz na psie odchody, do którego można wrzucać sprzątnięte nieczystości zwierzęcia.

Materiały

Każdy kosz na psie odchody – niezależnie, czy jest to TYP 01a, 01b, 01c, czy 01d lub 01e – jest wykonany z ocynkowanej stali. Powierzchnię pokryto lakierem metodą proszkową, tak że całość jest odporna na zadrapania, odpryski oraz działanie wilgoci, więc nie rdzewieje. Dostępne w ofercie Psi Pakiet pojemniki na psie odchody dyskretnie wpisują się w otoczenie dzięki naturalnym barwom lakieru.

Instalacja

Stacje z koszami można montować w dwojaki sposób: TYP 01e może być zainstalowany na ścianie albo innej pionowej powierzchni. Pozostałe kosze na psie odchody montowane są w glebie – specjalny stelaż mocuje się na głębokości około 50 centymetrów i zalewa, a samo urządzenie mocuje się żelaznymi śrubami kilka centymetrów pod ziemią. Zapewnia to solidność montażu i zabezpiecza przed wywróceniem się kosza pod wpływem nacisku czy silnego wiatru.

Referencje i rękojmia

Ponieważ producent dba o naturalne środowisko, również pojemniki na psie odchody wykonane są z wykorzystaniem proekologicznych technik. Każdy kosz objęty jest ponadto dwuletnią rękojmią – niezależnie od tego, czy znajdzie się na terenie Polski, czy w którymś z krajów Unii Europejskiej.

Obsługa

Oferowane przez firmę urządzenia są łatwe w obsłudze. Oba pojemniki – ten, w którym są worki, oraz zbiorczy na odchody – otwiera się jednym kluczem. W pojemniku zbiorczym znajduje się osobny kosz na psie odchody, zapewniający higienę podczas opróżniania stacji. Worki są uzupełniane podczas opróżniania kosza – jednorazowo dystrybutor pomieści ich 1000.

TABELA WYMIARÓW

Pojemniki na psie odchody - schemat_typ01

Produkt Oznaczenie Pojemność A B C D E
Typ 01 DGM3 30L 415 1900 220 1340 950
Typ 01A DGD3   325 510 105    
Typ 01B POLE   900        
Typ 01C STAND   420 1900 38    

Formularz kontaktowy

W celu złożenia zamówienia lub zadania pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie pola są wymagane.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).