/ xx
x

Typ 02

Wiele miejscowości, dzielnic, osiedli boryka się z problemem psich odchodów, które nie są sprzątane przez ich właścicieli. Pojemniki na psie odchody „Psi Pakiet” zostały stworzone z myślą o zachowaniu porządku i estetyki przestrzeni miejskich, a także o wygodzie miłośników psów. Stacje zaopatrzone są w dystrybutor ekologicznych worków na psie odchody oraz pojemniki, do których podczas spaceru z czworonogiem można wyrzucić sprzątnięte psie kupy. Dzięki swojej funkcjonalności stacje nie tylko rozwiązują problem psich odchodów, ale także stylowo wpisują się w architekturę miejską.

Materiały

Urządzenie PSI Pakiet TYP 02 to funkcjonalny kosz na psie odchody. Wykonany jest z wysokiej jakości ocynkowanej stali, lakierowanej proszkowo, odpornej na korozję oraz przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcje posiadają stelaż do wbetonowania w gruncie oraz dystrybutor wyposażony w mechanizm ułatwiający pobieranie worków na psie odchody.

Instalacja

Urządzenie PSI Pakiet TYP 02 przeznaczone jest do montażu w gruncie. Mocowane jest śrubami na głębokości około 50 cm do uprzednio zabetonowanego specjalnego stelaża. Śruby mocujące urządzenie do zakotwionego w gruncie stelaża powinny być umieszczone około 5-10 cm pod powierzchnią ziemi.

Referencje i rękojmia

Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i samych urządzeń, z uwzględnieniem ich ekologicznych właściwości. Udzielajmy dwuletniej rękojmi na wszystkie urządzenia dystrybuowane na terenie Polski i Unii Europejskiej. Posiadamy także referencje z miejscowości, w których nasze produkty zostały już zainstalowane.

Obsługa

Za pomocą jednego klucza otwierane są oba zamki – zamek dystrybutora worków oraz zamek pojemnika zbiorczego. Dystrybutor worków mieści 1000 sztuk woreczków na psie kupy, które mogą być uzupełniane przy okazji opróżniania pojemnika zbiorczego. W środku pojemnika zbiorczego znajduje się kosz wewnętrzny wykonany, ze stali ocynkowanej zapewniający higienę pracy przy samym urządzeniu.

TABELA WYMIARÓW

 

Produkt Oznaczenie Pojemność A B C D E
Typ 02 DGM4 40L 480 1900 230 1450 1155
Typ 02A DGD4 520 1205 335
Typ 02B POLE 900

Formularz kontaktowy

W celu złożenia zamówienia lub zadania pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie pola są wymagane.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).