/ xx
x

Typ 03

Pojemniki na psie odchody stają się coraz bardziej popularne wśród wielu miejscowości, dzielnic, osiedl, które borykały się z problemem psich odchodów. Kosz na psie odchody „Psi Pakiet” został stworzony z myślą o zachowaniu porządku i estetyki przestrzeni miejskich, a także o wygodzie miłośników psów. Dzięki swojej funkcjonalności stacje nie tylko rozwiązują problem psich odchodów, ale także stylowo wpisują się w architekturę miejską. Stacje zaopatrzone są w dystrybutor ekologicznych worków na psie odchody oraz pojemniki, do których podczas spaceru z czworonogiem można wyrzucić sprzątnięte psie odchody, dbając tym samym o czystość naszego otoczenia.

Materiały

Urządzenia PSI Pakiet TYP 03, wykonane są z wysokiej jakościowo, lakierowanej proszkowo stali ocynkowanej, odpornej na korozję oraz przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Owalny pojemnik zbiorczy z wewnętrznym dystrybutorem worków, zamocowany jest do giętych pod ostrymi kątami profili nóg, dzięki którym stacja PSI Pakiet, jest wyjątkowo stabilna i mocno osadzona w gruncie.

Instalacja

Urządzenie TYP 03, przeznaczone jest do montażu w gruncie za pomocą elementu kotwiącego (stelaża) na głębokości około 30 cm po zalaniu betonem. Przed rozpoczęciem instalacji stelaż należy zabetonować, tak aby miejsce przykręcenia śrubami, górnej części urządzenia znajdowało się 5-10 cm pod powierzchnią ziemi, która zostanie przysypana w ostatnim etapie montażu.

Referencje i rękojmia

Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i urządzeń, z uwzględnieniem ich ekologicznych właściwości. Udzielamy dwuletniej rękojmi na wszystkie urządzenia dystrybuowane na terenie Polski i Unii Europejskiej. Posiadamy także referencje z miejscowości, w których nasze produkty zostały już zainstalowane.

Obsługa

Urządzenie wyposażone jest w dwa zamki otwierające. Dystrybutor worków oraz pojemnik zbiorczy otwierane są za pomocą jednego klucza. Wewnątrz pojemnika zbiorczego znajduje się kosz wewnętrzny wykonany, ze stali ocynkowanej, natomiast dystrybutor worków mieści 1000 sztuk woreczków na psie kupy, które powinny być uzupełniane przy okazji opróżniania pojemnika zbiorczego.

TABELA WYMIARÓW

typ03

Produkt Oznaczenie Pojemność A B C
Typ 03 DGM5 40L 525 1205 335
Typ 03A PM5DGPM5 40L 525 750 345
Typ 03B POLE   900    

Formularz kontaktowy

W celu złożenia zamówienia lub zadania pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie pola są wymagane.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).