/ xx
x

Typ 04

Pojemniki na psie odchody coraz częściej widnieją na ulicach wielu miejscowości, dzielnic, osiedli przyczyniając się do zachowania porządku i estetyki przestrzeni miejskich. Pojemnik na psie odchody jest także ułatwieniem dla miłośników psów, którzy podczas spaceru z czworonogiem mogą wyrzucić do nich sprzątnięte psie odchody, dbając tym samym o czystość swojego otoczenia. Dzięki swojej funkcjonalności stacje nie tylko rozwiązują problem psich odchodów, ale także stylowo wpisują się w architekturę miejską.

Materiały

Urządzenia na psie nieczystości TYP 04, wykonane są z wysokiej jakościowo lakierowanej proszkowo stali ocynkowanej, która jest odporna na korozję oraz przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Owalny pojemnik zbiorczy nie posiada dystrybutora worków, zamocowany jest do giętych pod ostrymi kątami profili nóg, dzięki którym kosze na psie odchody są wyjątkowo stabilne.

Instalacja

Urządzenie TYP 04, przeznaczone jest do montażu w gruncie, za pomocą elementu kotwiącego (stelaża) na głębokości około 30 cm po zalaniu betonem. Przed rozpoczęciem instalacji należy zabetonować stelaż, tak aby miejsce przykręcenia śrubami, górnej części urządzenia znajdowało się 5-10 cm pod powierzchnią ziemi, która zostanie przysypana w ostatnim etapie montażu.

Referencje i rękojmia

Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i urządzeń, z uwzględnieniem ekologicznych właściwości. Udzielamy dwuletniej rękojmi na wszystkie kosze na psie odchody dystrybuowane prze nas na terenie Polski i Unii Europejskiej. Posiadamy także referencje z miejscowości, w których nasze produkty zostały już zainstalowane.

Obsługa

Urządzenie wyposażone jest w jeden zamek otwierany za pomocą klucza, służący do obsługi pojemnika zbiorczego na nieczystości. W środku pojemnika zbiorczego znajduje się 45 litrowy kosz wewnętrzny na psie kupy, wykonany z ocynkowanej stali. Kosze PSI Pakiet charakteryzuje mocna i zwarta budowa, odporna na czynniki zewnętrzne oraz akty wandalizmu.

TABELA WYMIARÓW

Produkt Oznaczenie Pojemność A B C
Typ 04 DGW5 40L 525 1205 335
Typ 04A DGPW5 40L 525 750 345
Typ 04B DGW6 40L 535 1035 299
Typ 04C POLE   900    

Formularz kontaktowy

W celu złożenia zamówienia lub zadania pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie pola są wymagane.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).